Apartmani uz more Zadar - Diklo, Zadar - 5925
Kuća 5925 u mjestu Zadar - Diklo, Zadar - Sjeverna Dalmacija nudi smještaj u smještajnim jedinicama tipa Apartman (2) i udaljena je 10 m od mora. Najbliža plaža ovom smještaju je betonske ploče. Ova kuća se nalazi u kategoriji "Objekti uz plažu". Kuća je podijeljena na više smještajnih jedinica, pa će u njoj za vrijeme vašeg boravka vjerojatno boraviti i drugi gosti. Domaćini će boraviti u kući za vrijeme vašeg odmora.
U ovoj je kući korištenje Interneta uključeno u cijenu. Dvorište oko kuće je površine 100 m2. Uz ovu kuću možete se koristiti i parkiralištem. Od kuće su vam pješice dostupni: Trgovina, Bankomat, Restoran. Uslužni objekti koji se nalaze na više od kilometar udaljenosti su: Ljekarna, Noćni klub, Centar.
Smještajne jedinice objekta
Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Jednosobni apartman uz plažu Zadar - Diklo, Zadar A-5925-a
Visoko prizemlje
Više detalja
od 100,00 € od 90,00 €
Jednosobni apartman uz plažu Zadar - Diklo, Zadar A-5925-b
Visoko prizemlje
Više detalja
od 100,00 € od 90,00 €
A-5925-b -5% na boravak 16.8.2025. - 18.8.2025.
Lokacija
Zadar - Diklo, Zadar
Okruženje
Udaljenosti
Plaže
Betonske ploče, Šljunčana
Ulaz u moreKratki plićak
Važne informacije
BESPLATAN otkaz (120 dana do dolaska)
Uključeno u cijenu
Potrebno provjeriti raspoloživost
Kućni red
Check-in
od 14:00h
Check-out
do 10:00h
- Dozvoljeno pušenje
- Dozvoljeni kućni ljubimci
- U objektu borave drugi gosti *
- Domaćini žive ili povremeno borave u objektu
* U drugim smještajnim jedinicama, koje mogu, ali i ne moraju biti uključene u ponudu agencije
Recenzije (7 Recenzije)
Smještaj
Domaćin
Anonimno
24.8.2024.
Što se tiče čistoće, nije bilo najbolje. Kuhinja je bila vrlo loše opremljena. Pokrivač za krevet također je bio nepotpun. Nije bilo ni previše higijenske opreme. Njegov položaj nadoknađen.
Anonimno
4.8.2024.
Mirno obiteljsko okruženje je dobro opremljeno. Direktna autobusna linija do centra grada Dragi voljni vlasnici!
Éva Ildiko Komócsin
1.8.2024.
Kao gosti koji se vraćaju, smjestili smo se u dobro opremljenom, udobnom apartmanu, kao i prije. Njegov položaj je izvrstan. Hvala na svemu Sejonara!
Besplatan otkaz
Datum
DolazakDatum
OdlazakGosti: 0
GostiDatum
Gosti
Odaberite datume i broj osoba kako biste provjerili raspoloživost i cijene ovog objekta
Odaberite datume i broj osoba kako biste provjerili raspoloživost i cijene ovog objekta
Odaberite datume i broj osoba kako biste provjerili raspoloživost i cijene ovog objekta